Site Rengi

Yeni Döngü

Dünyanın En Ünlü 5 Gelinlik Markası ve Kreasyonları

Dünyanın En Ünlü 5 Gelinlik Markası ve Kreasyonları
YENİ DÖNGÜ

Anna Tumas Gelinlik Modelleri

Yaklaşan düğün telaşı ile gelinlik seçimine fazla zaman ayıramayan ve piyasada aradığı gelinlik tasarımını bulamayan gelin adayları için birbirinden şık ve kaliteli gelinlik tasarımlarını sunan dünyaca ünlü modacı Anna Tumas, her gelin adayının beğenebileceği gelinlik tasarımlarını sizlere sunmaktadır.

Ünlü modacı tasarımları ile gelinliğinde farklılık arayanlara hitap ediyor. Her genç kız hayatının en mutlu gününde en güzel gelinliği giymek ister. Bu sebeple gelinlik seçimleri konusunda hassas davranmak isterler. Eğer gelinlik seçmek için yeterince vaktiniz yoksa Anna Tumas gelinlik modelleri arasında size en uygun gelinliği kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu gelinlikler daha çok şıklıkları ve zarafetleri ile gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Anna Tumas gelinlik modelleri genel olarak bakıldığında hem sade hem de hareketli gelinlik tasarımlarını sizlere sunuyor. Gelinlik detaylarında değerli taşlara yer vermeyi seven ünlü gelinlik tasarımcısının gelinlikleri dillere şayan demek hiç de abartılı bir ifade olmaz. Her genç kızın içinde olmak isteyeceği bu muazzam gelinliklerde herkesin beğenisine hitap edebilmesi için aklınıza gelebilecek her tasarım yer almaktadır. Anna Tumas gelinlik modellerinde yer alan tasarımlar sadelikleri ile olduğu kadar görkemleri ile de dikkat çekiyor.

Şeffaf Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Şık Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Tarlatanlı Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Yeni Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Dantelli Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

En güzel Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Kuyruklu Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Moda Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Straplez Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Transparan Anna Tumas Gelinlik Modelleri

Rahat Anna Tumas Gelinlik Modelleri

Moda Anna Tumas Gelinlik Modelleri

Gümüş Anna Tumas Gelinlik Modelleri

En iyi Anna Tumas Gelinlik Modelleri

En güzel Anna Tumas Gelinlik Modelleri

Çiçekli Anna Tumas Gelinlik Modelleri

Askılı Anna Tumas Gelinlik Modelleri

Yeni Anna Tumas Gelinlik Modelleri

 

 

 

Düğüne kısa bir süre kala gelinlik seçiminize hala karar vermediyseniz, tasarımcının gelinlik modelleri arasında gezinebilirsiniz. Gördüğünüz gelinlikler sizlerin daha kolay karar vermenizi sağlayacaktır. Şık gelinlikleri modern çizgiler ile yorumlayan modacının farklı gelinlik tasarımları görülmeye değer.

Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Gelinliklerinde farklılık isteyen gelin adaylarına hitap eden ve tasarımlarında gotik ve ikonik modelleri kullanan ünlü modacı Claire Pettibone’nin gelinlik tasarımları dünya çapında bilinmekte ve yakından takip edilmektedir.

Claire Pettibone gelinlik modelleri genel olarak bakıldığında düz kesi modellerden oluşmaktadır. Düz kesim tasarımlar gelinliğe daha zarif ve naif bir görününüm kazandırdığı için modacının birçok tasarımında bu tip gelinlikler bulunuyor. Claire Pettibone gelinlik modelleri arasında yer alan dantel detayları ile zenginleştirilmiş gelinlikler bayanların en çok tercih ettiği gelinlik tasarımlarından oluyor. Bu gelinlikler hem kesimleri hem de detayları ile birlikte oldukça asil bir görünüm sergilemektedirler. Tasarımcının gelinlikleri arasında kısa model gelinlikler yok denecek kadar azdır. Daha çok uzun gelinlik tasarımlarına ağırlık veren ünlü modacının gelinlikleri ile kendinizi daha özel ve daha şık hissedebilirsiniz. Claire Pettibone gelinlik modelleri arasında nostaljik esintiler taşıyan farklı gelinlik modelleri de bulunuyor. İpek kumaşlar kullanılarak oluşturulan bu değerli tasarımlar da gelin adaylarının sıklıkla tercih ettiği gelinlikler arasında ilk sırada yer alıyor.

Duvaklı Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Göğüs dekolteli Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Göğüs dekolteli Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Şık Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Transparan Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Transparan Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Yeni Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Yeni sezon Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Askılı Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Claire Pettibone Gelinlik Modelleri

Eğer eski tasarım gelinliklerden hoşlanıyorsanız Claire Pettibone gelinlik modelleri içerisinde de sizlere hitap eden birçok farklı tasarımı bulabilirsiniz. Eski zamanın rövanşta olan gelinlik tasarımlarını yorumlayan tasarımcını gelinlikleri hem modern hem de klasik çizgiler taşımaktadır. Siz de bu gelinlik modelleri arasında size hitap eden bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

Çağdaş ve modern gelinlik tasarımlarını gelin adaylarının beğenisine sunan modacı ElbethGillis’in gelinliktasarımları dünya çapında bilinen tasarımlardır. Gelinliğe hem tarz hem de stil olarak bambaşka bir yorum katan modacının gelinliklerini görmeden gelinlik seçimi konusunda karar vermemelisiniz.

Elbeth Gillis gelinlik modelleri daha çok sade ve modern gelinliklerden oluşmaktadır. Sade gelinliklerini ise düz kesim ve balık model gelinliklerden yana yapan Elbeth, gelinlik modellerinde daha romantik olmayı tercih etmiş. Dantel ve taş detayları ile gelinliklere daha romantik bir görünüm kazandırmayı başaran ünlü modacının gelinlikleri hemen hemen her genç kızın beğenebileceği gelinlikleri barındırıyor. Elbeth Gillis gelinlik modelleri arasında dikkat çeken gelinlik tasarımları ise derin dekolteli olan tasarımlar olmaktadır. Gelinliğinde cesur detaylara yer vermek isteyen gelin adaylarının beğenebileceği derin sırt ve göğüs dekolteli olan gelinlik tasarımları seksi bir görünümden ziyade sizlere daha havalı bir görünüm kazandıracaktır. Elbette modacı tüm bu detayları tasarlarken sadeliği ön planda tutmayı ve romantiklikten asla vazgeçmemeyi ihmal etmemiştir.

En güzel Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

Fırfırlı Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

Modern Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

Saten Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

Sırtı açık Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

Şık Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

Yeni Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

Askılı Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

Dantelli Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

Dar Elbeth Gillis Gelinlik Modelleri

 

Elbeth Gillis gelinlik modelleri içerisinde yer alan taşlarla ve dantellerle süslenmiş olan gelinlik modellerinde çok kabarık olmayan fakat görkemli detaylara sahip olan gelinlikler en çok tercih edilen tasarımlardan olmaktadır. Genel olarak bakıldığında Elbeth Gillis gelinlik modelleri arasında düz ve sade olan gelinlik modellerinin fazlaca yer aldığını söylemek mümkün.

Errico Maria Gelinlik Modeller

Gelinlikler her genç kızın hayalini süsleyen dünyanın ne güzel kıyafetleridir. Evlilik zamanınız geldiğinde hayalinizdeki gelinliği aramak için yoğun çaba gösterirsiniz. Eğer bulamazsanız dahi, o gelinliğe çok yakın bir tasarım seçmek isterseniz, Eğer aklınızda kabarık ve gösterişli gelinlik modelleri varsa, tercihinizi Errico Maria gelinlik modelleri arasında bulunan gelinlikler arasından yapabilirsiniz.

Gösterişli tasarımları ile göz kamaştıran gelinlik modelleri ile birçok genç kızın hayalindeki gelinliği yansıtan gelinlikler, her gelin adayının beğenisini elde ediyor. Errico Maria gelinlik modelleri genel olarak havalı ve tarz gelinlik modellerini içermektedir. Gelinlik denildiğinde birçok kişinin aklına kabarık ve taşlarla zenginleştirilmiş tasarımlar gelmektedir. Errico Maria gelinlik modelleri arasında da bu tarz gelinlikler çokça bulunuyor. Gelinliklerde genel olarak dantel ve taş detaylarını kullanan ünlü modacı, herkesin beğenebileceği tasarımları sizlere sunuyor. Kabarık tüllerden oluşan gelinlik koleksiyonu, sizlere büyüleyici bir görünüm kazandıracaktır. Bembeyaz gelinlikler yerine kırık beyaz ve fildişi renklerini tercih eden ünlü modacı, geçen sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da omuz detayları ile göz kamaştıran gelinlikleri sunuyor.

Moda Errico Maria Gelinlik Modelleri

Özel Errico maria gelinlik modelleri

Sade Errico maria gelinlik modelleri

Errico maria gelinlik modelleri

Straplez Errico Maria Gelinlik Modelleri

Şık Errico maria gelinlik modelleri (2)

Şık Errico Maria Gelinlik Modelleri

Tarlatanlı Errico Maria Gelinlik Modelleri

Transparan Errico Maria Gelinlik Modelleri

Trend Errico maria gelinlik modelleri

Yeni Errico maria gelinlik modelleri (2)

Yeni Errico Maria Gelinlik Modelleri

Yeni sezon Errico maria gelinlik modelleri

Dantelli Errico Maria Gelinlik Modelleri

En güzel Errico maria gelinlik modelleri (2)

En güzel Errico Maria Gelinlik Modelleri

Errico maria gelinlik modelleri (2)

Errico Maria Gelinlik Modelleri

Kiralık Errico maria gelinlik modelleri

Kuyruklu Errico Maria Gelinlik Modelleri

Moda Errico maria gelinlik modelleri (2)

2020 sezonu için hazırlanan Errico Maria gelinlik modelleri’nde sade olan modeller de bulunuyor. Etek ucu kısmında ve omuz kısmında hareketlilikler bulunan gelinlikler de modacıya çizgisinden çıkmadan hem şık hem de asil gelinlikler tasarlama fırsatı sunuyor. Siz de gelinlik modeliniz ile göz kamaştırmak isterseniz modacının koleksiyonu arasında gezinebilirsiniz.

Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Hayatınızın en özel ve en önemli gününde görünümünüz ile akıllarda kalmak istiyorsanız gelinlik seçimini gerçekleştirirken beden ölçüleriniz, düğün mekanı, düğün mevsimi gibi kriterleri de göz önünde bulundurarak kendi zevkinizi yansıtmanız gerekiyor. Birçok gelin adayı gelinlik seçimi konusunda daha hassas davranarak evlilik kararı aldıkları günden itibaren gelinlik seçimine başlarlar. Bazıları da gelinlik seçimini son zamanlara bırakırlar. Eğer düğün zamanı gelinlik seçme konusunda panik yaşamak ve stres yaratmak istemiyorsanız erkenden gelinlik modellerini incelemeye başlamalısınız.

Gelinlik seçimine nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız Galvan Sposa gelinlik modelleri arasında yer alan tasarımları incelemek sizler için harika bir çıkış noktası olacaktır. Galvan Sposa, dünyaca ünlü bir gelinlik tasarımcısıdır. Hazırlamış olduğu gelinlik modellerinin dünya çapında bir beğeni kitlesi bulunmaktadır. Bazı ünlü isimlerin de tercihi olan Galvan Sposa gelinlik modelleri, hem sağlamış olduğu modellerin çeşitliliği ile hem de kullandığı malzemelerin kalitesi ile emeğinin hakkını vermeyi başaran sayılı isimlerdendir. Bu sebeple gelinlik seçimi konusunda kararsız olanları ünlü modacının koleksiyonu arasında yer alan gelinliklere bakarak karar vermeleri bakış açılarını değiştirecektir.

Şeffaf Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Şık Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Tarlatanlı Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Yeni Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Dantelli Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

En güzel Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Kuyruklu Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Moda Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Straplez Galvan Sposa Gelinlik Modelleri

Galvan Sposa gelinlik modelleri içerisinde hem gelinliğin kesimi olarak hem de üzerinde yer alan detaylar olarak oldukça farklı ve fazla seçenek bulunmaktadır. Herkesin beğenisine hitap eden bu gelinlik modelleri arasında siz de, en uygun gelinlik modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Galvan Sposa gelinlik modelleri’ni inceleyerek en azından nasıl bir gelinlik tasarımı giymek istemediğinize kolaylıkla karar verebilirsiniz.

YENİ DÖNGÜ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Daha fazla Kadınca
Hayat Kurtaracak 10 Çabuk Saç Modeli

Kadınlar için saçlar oldukça önemlidir. Ama saçlar için gereken şekli yapmak da oldukça vakit alabiliyor. Acil olarak dışarı çıkmak zorunda...

Evlilikte Sık Yapılan Hatalar ve Tutkuyu Yeniden Canlandırmanın Yolları

Her insan, severek evlenir ve mutlu bir yuva ister. Fakat işler her zaman arzulandığı gibi gitmez. Sistem tıkanır, evlilik yürümemeye...

Metabolizma Hızlandıran En Etkili Gıdalar

Hareketsiz yaşam, sağlıksız beslenme ve fast food alışkanlıkları pek çok insanın kilo vermesinin önündeki engeldir. Kilo verme günümüz dünyasının en...

Kapat