Site Rengi

Yeni Döngü

End of Days Kitabı Corona Virüs Salgınını Öngördü Mü?

End of Days Kitabı Corona Virüs Salgınını Öngördü Mü?
YENİ DÖNGÜ

2008 yılında basılan End of Days kitabı, günümüzde yeniden gündeme gelmeyi başardı. Özellikle de komplo teorisyenleri tarafından yeniden gündeme getirilen kitabın corona virüs teorisi dikkat çekiyor. Kitapta yer alan ifadeler ise okuyanları şaşkına uğratırken virüsün tanımı neredeyse kusursuz bir şekilde yapılıyor. Corona virüs kehaneti End of Days, salgın hakkında 2020 tarihini vermesiyle de dikkat çekiyor. Gelin, kitaptaki dikkat çeken tüm detaylara daha da yakından bakalım.

End of Days Kitabı Virüsün Habercisi Miydi?

Bundan tam 11 yıl önce basılan End of Days, dilimize “Günlerin Sonu” olarak çevrilmiştir. Kitap, ilk basıldığı sene yeterince ses getirmeyi başaramamıştı. Fakat son günlerde dikkatli okuyucuların iddiaları sayesinde kitabın popülaritesi fazlasıyla arttı. Bunun nedeniyse kitapta yer alan ve 2020 yılını etkileyeceği beyan edilen bir virüs salgınıdır.

End of Days kitabı, Sylvia Browne isimli bir kadın yazar tarafından kaleme alınmıştı. Kitapta 2020 yılı itibariyle korkunç bir virüs salgını tüm dünyayı saracak gibi ifadeler yer alıyor. Üstelik virüsün genellikle akciğerleri etkileyeceğinin de üzerinde duruluyor. Bir zatürre çeşidi olan bu yeni virüs neredeyse tüm insanlığı olumsuz bir şekilde etkileyecek. Hatta ve hatta virüsün 2020 tarihinden 10 sene sonra yeniden ortaya çıkacağının da üzerinde duruluyor.

Corona Virüs Hakkında Ortaya Atılan Teoriler

End of Days kitabı

Corona virüs kehaneti End of Days ile son bulmuyor. Bunun yanında ünlü kahin Nostradamus’un kehanetler kitabından da dikkat çeken detaylar paylaşılıyor. Nostradamus’un da 16. Yüzyılda bu tarz bir virüs vakasından bahsettiği biliniyor. Her ne kadar End of Days kadar olmasa da Nostradamus kehanetleri de komplo teorisi sevenleri heyecanlandırıyor.

Bir başka corona virüs teorisi de ünlü polisiye yazarı Dean Koontz tarafından yazılan The Eyes of Darkness kitabında ortaya çıktı. 1981 yılında basılan bu kitapta da Wuhan-400 ismi verilen korkunç bir virüsten bahsediliyor.

Ortaya Atılan En Gerçekçi Kehanet

End of Days kitabı, corona virüs konusunda komplo teorileri üretmeyi seven kişilerce en çok tutulan kehanetlerden biri. Kitabın tamamında dünyanın sonu hakkında çeşitli iddialar bulunuyor. Virüs ile ilgili olan kısım ise yalnızca kısa bir paragrafta geçiyor. Virüsün akciğer ve broşlarda etkili olacağından ve herhangi bir tedaviye de cevap vermeyeceğinden bahsediliyor. Aynı zamanda hızlı bir şekilde ortaya çıkan virüsün yine hızlı bir şekilde ortadan kaybolacağı da belirtiliyor.

YENİ DÖNGÜ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Daha fazla Haber
Türkiyede Koronavirüs son dakika ölüm haberi geldi
Türkiye de Koronavirüs Nedeni İle İlk Ölüm Haberi Geldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından az önce yapılan açıklama da Coronavirüs tanısı konan 89 yaşındaki erkek bir hastanın hayatını kaybettiği...

17 Mart Corona Virüsü Gelişmeleri

4 Ay önce Çinin Vuhan şehrinde ortaya çıkan Corona virüsü, dünya genelinde çok hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. 163...

Doğum Parası Ne Kadar 2020
Doğum Parası Ne Kadar 2020

Doğum parası ne kadar 2020 yılında da anne ve babaların fazlasıyla merak ettikleri konuların başında gelmektedir. Devlet tarafından yeni bebek...

Kapat