Hakkımızda - Yeni DöngüYeni Döngü

27 Şubat 2021 - 20:56

Hakkımızda

 

Yenidongu.com

                yenidongu.com Hakkında

Bilgi cesaret verir, cehalet küstahlık…
                                                                                        ‘Terry’

Bildiği bir şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğidir Sokrates’in. Çünkü bilgi, var olandır ve henüz keşfedilmeyi bekler. Bildiğinden emin olan, her zaman öğrendikçe alçalacaktır iç dünyasında. Çünkü bilgi, sınırsızdır… Evren misali. Varlığı biliniyor, sınırları keşfedilemiyor…

Öğrendiklerini yeterli bulmayan, yetinmeyen nesillerin

yenidongu.com, “ bilgi ” kavramını geçmişle- gelecekle ve şimdiki zamanla sizlere sunmak için Türkiye’nin en kaliteli bilgi içerikleriyle artık daha güçlü, daha azimli şekilde yayında.

Teknolojiden bilime, tarihten sosyolojiye, astrolojiden kültür & sanata her alanda internette merak edilen konuyu sizler için inceliyor, sizlere en anlaşılır dil ile anlatmaya çalışıyoruz.

Araştırmalarımız arasında yer alan, hem gündeme dair en son haberlerin derlemesini, hem de insan hayatı boyunca merak sardığımız tüm konularda sizlere en doğru, en detaylı biçimde yansıtma amacıyla seçiyoruz konuları.

Sitemizin gelişiminde, yorumlarınızla önerilerinizle ve içeriklerinizle katkıda sunmak isterseniz alt yapımızın imkânları dâhilinde her zaman yolculuğumuza eşlik edebilirsiniz.

Bizlere sunacağınız en büyük katkı, ilginiz ve beğenileriniz olacaktır.

Biz bir şey bildiğimizi iddia etmiyoruz, bilgilerin paylaşıldıkça çoğalacağına inanıyoruz sadece.

Haydi, o halde, sizde bir şeyler katın! yenidongu.com ‘a tekrardan hoş geldiniz.

yenidongu.com ekibi adına – Volkan!