Karantina Günlerinde Verimli Saatler Ücretsiz Kurslarda Geçer - Yeni DöngüYeni Döngü

18 Ocak 2021 - 10:53

Karantina Günlerinde Verimli Saatler Ücretsiz Kurslarda Geçer

Karantina Günlerinde Verimli Saatler Ücretsiz Kurslarda Geçer
Son Güncelleme :

21 Mart 2020 - 15:23

45 views

Corona virüs nedeniyle işe gitmediğimiz, gezemediğimiz bu karantina günleri ücretsiz kurslar sayesinde verimli saatlere dönüşüyor.

Çalışırken ”Ah zamanım olsa kursa gider dil öğrenirdim!” diye serzenişte bulunduğumuz çok olmuştur. Karantina günleri bu işi reele dökmek için güzel bir fırsat oldu hepimiz için. İnternet üzerinden verilen ücretsiz kurslar sayesinde dil öğrenmek ve aklımızdaki başka bir eğitimi almak mümkün. Hem de hiç ücret ödemeden. İnternet üzerinden interaktif olarak gerçekleştirilen derslerle gerçekleştirilen ücretsiz eğitimler sayesinde evden çıkmadan öğrenmek mümkün.

Örgün eğitimdeki çocukların dahi internet üzerinden ders göreceği bu günlerde biz de kendimizi geliştirmek ve ilerideki iş yaşamımızda bize faydası olacak eğitimleri internet üzerinden ücretsiz olarak alabilmek mümkün.

Ücretsiz Eğitimleri Nasıl Alırım?

YouTube Üzerinden Ücretsiz Eğitim Almak

Ücretsiz eğitim almak için bazı platformlardan yararlanabiliriz. Dil öğrenmek için en güzel ve çeşitli ücretsiz eğitim alternatiflerine YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz. YouTube arama çubuğu üzerine almak istediğiniz dil eğitimini yazmanız ve çıkan seçeneklerden birini seçmeniz yeterlidir. İşte dil öğrenmeye başladınız bile. Ne kadar süreceğini bilmediğimiz bu belirsiz karantina sürecinde verimli zaman geçirmek işte bu kadar kolay.

Eğitim Kurumlarının Ücretsiz Eğitimlerini Almak

Eğitim kurumlarının ücretli olan eğitimleri dışında ücretsiz olarak verdiği online eğitimler de vardır. Örneğin muhasebeci olarak çalışan kimselerin eksik olduğu programları tamamlaması için bu eğitimler harika fırsatlardır.

Ya da kişisel gelişim alanında kendini geliştirmek isteyenlerin alabileceği ücretsiz pek çok eğitim kurs merkezler tarafından ya da üniversiteler tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. Bu eğitimleri alabilmek için sadece internete bağlı olabilmek yeterli olmaktadır.

Bir de üniversiteler tarafından verilen ücretsiz çevirimiçi eğitimler vardır ki bunlar tüm dünya ile entegre olabilen eğitimlerdir. İngilizce bilenler dünyadaki online eğitim veren herhangi bir üniversiteden ücretsiz eğitim alabilme lüksüne de sahip olmaktadırlar.

Hangi alanda eğitim alırsanız alın sonunda sizin adınıza en azından bir katılım sertifikası düzenlenmektedir. Bu sertifika sayesinde aldığınız eğitimi belgelendirebilirsiniz. Dünya üniversitelerinden bu eğitimi yüz yüze alabilmek için vermeniz gereken korkunç rakamları düşününce bu karantina sürecinin nasıl bir fırsata dönüştüğünü hesaplamak mümkündür.

Haydi vakit geçirmeden geçin PC nin başına ya da telefonun başına. Takın kulaklıkları ve istediğiniz eğitimi ücretsiz olarak almaya başlayın.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Daha fazla Bilim, Eğitim, Teknoloji
Youtube Ve Netflix İnternetin Yükünü Azaltmak İçin Harekete Geçti

Avrupa ve Türkiye’de Corona Virüs salgını nedeniyle Netflix ve YouTube kullanımı çok fazla miktarda arttı. Bu durum karşısında Netflix ve...

Kapat