Site Rengi

Yeni Döngü

Müzik Severler İçin Geliştirilen 5 Muhteşem Mobil Uygulama

Müzik Severler İçin Geliştirilen 5 Muhteşem Mobil Uygulama
YENİ DÖNGÜ

Müzik dinlemek, insanların ruh sağlığını oldukça olumlu şekilde etkilemektedir. Özellikle son dönemde yaşanan olumsuz gelişmeler nedeniyle insanların birçoğu yoğun gündemden uzaklaşıp kendine vakit ayırmak istemektedir. Kendine vakit ayırmak isteyen kullanıcılar, mobil cihazlarında müzik dinleyebilmek için uygulamalar araştırmaktadır. Bizlerde sizler için mobil cihazlarınızda dinleyebileceğiniz 5 muhteşem müzik uygulaması listesini hazırladık.

 

Apple Music Uygulaması

 

Geçtiğimiz yıllar içerisinde kullanıcılara sunulan Apple Music uygulaması, kısa süre içerisinde milyonlarca aboneye ulaştı. 60 Milyondan fazla şarkının bulunduğu uygulamada, kullanıcılar oldukça keyifli vakitler geçirmektedir. 3 Farklı paket seçeneği ile kullanıcılara sunulan uygulama, uygun abonelik fiyatları ile dikkat çekmektedir. Öğrenci paketine üye olmak isteyen müzik severler aylık olarak 7 TL ödeme yapması gerekmektedir. Bireysel pakete üye olmak isteyen kullanıcılar aylık 14 TL ödeme yaparken, aile paketine sahip olmak isteyen kullanıcılar ise 21 TL ödeme yapması gerekmektedir.

 

Spotify Uygulaması

 

Müzik severlerin oldukça önem verdiği bir diğer uygulama ise Spotify uygulamasıdır. İster bilgisayardan ister tabletten ister ise akıllı telefondan dinleyebileceğiniz milyonlar şarkı ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Kullanıcılar aylık 18 TL ödeme yaparak söz konusu uygulamayı reklamsız olarak kullanabilmekte ve dilediği müziği indirebilmektedir.

 

Pulsar Music

 

Son dönemin en dikkat çeken uygulamalarından biri de Pulsar Music uygulamasıdır. Oldukça geniş arşive sahip söz konusu uygulama kullanıcıların karşısına 2 farklı abonelik sistemi ile çıkmaktadır. Reklamlı müzik dinlemek isteyen kullanıcılar ücretsiz versiyonu seçebilirken, reklamsız müzik keyfini yaşamak isteyen kullanıcılar ise ücretli versiyonu seçebilmektedir. Reklamsız olarak müzik dinlemek isteyen kullanıcılar aylık 3 dolar ödeme yapması gerekmektedir.

 

Google Play Music Uygulaması

 

Günümüzün en popüler müzik uygulamalarından biri de Google Music uygulamasıdır. Milyonlarca şarkı ile hizmet veren uygulama, kullanıcılara oldukça keyifli anlar yaşatmaktadır. Deneme süresinden sonra uygulamayı kullanmak isteyen kullanıcılar aylık 10 dolar ödeme yapması gerekmektedir.

Huawei Music Uygulaması

 

Geçtiğimiz yıl yaşanan olaylardan sonra Google uygulamaları Huawei cihazlarında kullanılmamaktadır. Şirket kullanıcıların mağdur olmaması Google uygulamalarına benzer uygulamalar geliştirmektedir. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Huawei Music uygulaması da geliştirilen bu uygulamalara örnektir. AppGallery mağazasından indirilecek söz konusu uygulamayı kullanmak isteyen müzik severler aylık 10 Euro gibi bir ücret ödemesi gerekmektedir.

 

 

YENİ DÖNGÜ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Daha fazla Mobil Uygulama, Müzik, Teknoloji
Samsung Galaxy A41 Açıklandı! İşte Özellikleri
Samsung Galaxy A41 Açıklandı

Samsung firması, düzenlediği bir lansman kapsamında yeni akıllı telefonunu tanıttı. Oldukça şık tasarıma sahip olan Samsung Galaxy A41 isimli cihaz,...

Ryzen Threadripper 3990X ile Kendi Canavarınızı Oluşturun
Threadripper 3990X ile Bilgisayar Toplama

AMD’nin yeni canavarı olan 64 çekirdekli Ryzen Threadripper 3990X işlemcisiyle oluşturacağımız sisteme hazır mısınız? İşlemcinin kendisi neredeyse 4 iPhone 11...

Samsung Galaxy M21 Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

2020 Yılına oldukça hızlı giren Güney Koreli teknoloji firması Samsung, Hindistan da düzenlediği bir lansman kapsamında yeni akıllı telefonunu tanıttı....

Kapat