Site Rengi

Yeni Döngü

Son Dönemin Popüler Netflix Dizileri

Son Dönemin Popüler Netflix Dizileri
YENİ DÖNGÜ

Netflix platformu üzerinden yayınlanan dönemin popüler Netflix dizileri arasında birkaç yerli yapım da yer alıyor. Dünyanın en popüler TV platformu olan Netflix, her sene birbirinden başarılı dizileri ile gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. En popüler Netflix dizileri, dünya çapında geniş kitlelere ulaşarak dizi sevenlerin yorumları ile belirleniyor. Üstelik platform üzerinden yayınlanan dizinin tüm sezonu bölümlerine de aynı gün içerisinde ulaşmanız mümkün kılınıyor. İşte son dönemlere damga vuran en iyi Netflix dizileri listesi.

1.   I Am Not Okay With This

Dönemin popüler Netflix dizileri listesinin başında I Am Not Okay With This yer alıyor. Dizi, Netflix platformu üzerinden geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başladı. Gerek ülkemizde gerekse dünyada geniş bir kitleye ulaşan dizi, büyük beğeni de toplamış oldu.

Dizide, telekinetik güçleri olan genç bir kız ve onun yaşadığı eğlenceli maceralar anlatılıyor. Güçleri ile başı dertte olan Sydney, aynı zamanda babasının ani ölümüyle de baş etmek zorundadır.

2.   Altered Carbon

En popüler Netflix dizileri arasında Altered Carbon isimli bilim kurgu serisi de yer alıyor. Öyle ki dizi, Netflix platformunda yayınlanan en yüksek bütçeli yapımlardan biri. Bambaşka bir evrende hayat bulan insanlar, ruhlarını bir başka bedene taşıyabiliyorlar. Ölümün tamamen ortadan kaldırıldığı bu evrende, kişilerin topladıkları puanlar da yerleştikleri bedenlere şekil veriyor. Macera ve bilim kurgunun güzel bir örneği olan Altered Carbon, yeni sezonuyla da Netflix platformunda yer alıyor.

3.   Locke and Key

Dönemin popüler dizileri listesinde fantastik yapım Locke and Key de bulunuyor. Dizide, babalarının ölümüyle birlikte küçük bir kasabada buluşan üç kardeşin hikayesi anlatılıyor. Bu üç kardeş geri döndükleri baba evinde gizemli bir anahtar buluyorlar. Bu anahtar sayesinde farklı bir yola evirilen kardeşlerin peşine ummadıkları bir bela da takılıyor.

4.   Hakan Muhafız

Netflix dizileri arasında ilk yerli yapım olan Hakan Muhafız da son dönemin en iyi yapımlarından biri. Hem ülkemizde hem de tüm dünyada geniş kitlelere ulaşan dizinin konusu da oldukça ilginç. Kendi sıradan hayatına devam eden Hakan isimli bir genç, günün birinde aslında İstanbul’un kurtarıcısı olduğunu öğrenir.

Bundan sonra da her şey genç muhafız Hakan’ın omuzlarındadır. Hakan Muhafız, yeni sezonuyla da Netflix platformunda yayınlanan dizilerden biri. Hem yerli hem de fantastik bir dizi istiyorsanız, Hakan Muhafız tam da size göre.

5.   Elite

Dönemin popüler dizileri listesinde İspanyol yapımı Elite de yer alıyor. Üstelik bu yeni gençlik dizisinde La Casa de Papel dizisinin de bazı oyuncularını görebilirsiniz. Ülkenin kaliteli ve seçkin okullarından birine kabul alan üç düşük gelirli genç ile okulda bulunan zengin öğrenciler arasında çekişmeler başlar. Üstelik buna gençlerden birinin ölü halde bulunması da eklenir. Artık işin gizemli boyutu ortaya çıkmıştır.

6.   You

You, Netflix platformu üzerinden yayınlanan en popüler dizilerden biri. İlk sezonuyla gönüllerde taht kuran bu dizinin ikinci sezonu da geçtiğimiz aylarda yayınlandı. Dizide, aşık olduğu kadınlara takıntılı bir şekilde bağlanan normal görünümlü bir gencin hikayesi anlatılıyor.

Joe, bir kitap dükkanında tam zamanlı olarak çalışan sıradan görünümlü bir gençtir. Günün birinde dükkanda gördüğü genç bir kadına aşık olduğunu hisseder ve onu elde etmek adına adımlar atar. İşte her şey bu noktada başlar; Joe, aşkı için her şeyi göze alacaktır.

7.   Toy Boy

Dönemin popüler dizileri arasında en yeni olanı İspanyol yapım Toy Boy’dur Dizi, genç bir erkek striptizcinin başına gelen tatsız olaylara odaklanmaktadır. İlk sezonuyla Netflix platformu üzerinden yayınlanan dizinin her bir bölümü büyük övgüler almıştır.

Siz de İspanyol dizilerine hayran olanlardansanız bu acıklı ve gizemli hikayeyi mutlaka izlemelisiniz.

Netflix Yerli Yapımı Hakan Muhafız

YENİ DÖNGÜ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Daha fazla Netflix
Netflix Platformunda Yayınlanacak Yerli Yapımlar

Dünyanın en büyük TV platformu Netflix, Netflix platformunda yayınlanacak yerli yapımlar hakkında bilgi verdi. Türkiye’nin platforma olan ilgisi de yetkilileri...

Netflix Yerli Yapımı Hakan Muhafız

Netflix’in ilk yerli dizisi olan Hakan Muhafız, 3. Sezonu ile kaldığı yerden devam ediyor. Dizi, platform üzerinde pek çok kişi...

Netflix Platformuna Yeni Güncelleme Geldi

Son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Netflix platformu, özellikle ülkemizde yaptığı ataklarla dikkat çekiyor. Söz konusu platform geçtiğimiz dönemde...

Kapat