Site Rengi

Yeni Döngü

Zeki Kadınlar İçin 10 Mantıklı Yalnızlık Sebebi

Zeki Kadınlar İçin 10 Mantıklı Yalnızlık Sebebi
YENİ DÖNGÜ

Zeki kadınlar için 10 mantıklı yalnızlık sebebi düşünelim dedik, baktık ki karşımıza biraz fazlası çıkmış. Oturup etraflıca düşünüldüğünde erkeklerin nasıl kadınları sevdiğini merak etmeyen kadın yoktur. Ancak tahminler yüzde kaçlık dilimde isabetlidir bu kısmı meçhul 🙂

Zeki kadın, diğer kadınlardan çok ayrıcalıklı özelliklere sahip olabilir. Bu yönleri ile girdiği ortamlarda gayet dikkat çekici olduğu da bilinir. Ama gel gelelim zeki kadınlar hep yalnız… Peki, bu zekaya karşılık zeki kadınların yalnız kalma sebepleri nelerdir bir de bu konuyu inceleyelim:

İlginizi Çekebilir: Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılır?

Zeki Kadınların Listesinde Aşk Yoktur!

Zeki Kadınların Listesinde Aşk Yoktur

Zekası ile herkesi kendisine hayran bırakan bir kadın başarıdan başarıya atlarken program listesine aşk denilen olayı almaz. Hal böyle olunca başarı başarıyı doğurur ancak işlerden aşka fırsat kalmaz. Tabi haliyle zeki ve başarılı olan hanımefendiler bir bakar ki yıllar geçmiş ama hala yalnızlar…

Duruşunuz İnsanları Korkutuyor Olmasın?

Duruşunuz İnsanları Korkutuyor Olmasın

Zeki bir kadın kendisine olan güveni ile dik bir duruş sergiler. Net ve tavizsiz tavırları ile herkesin üzerinde adeta otoriter bir etki yaratır. Zeki kadın sözleri ile kapsama alanı oluşturur. Peki sizi beğenen bir erkek varsa, bu otoriteye korkusundan nasıl yaklaşsın!

İnsanları Çoktan Çözmüştür

İnsanları Çoktan Çözmüştür

Zeki kadınlar zaten vaktinde çok ilişki yaşamıştır. Erkeklerin türlü yüzünü görmüştür. Her türlü yaşanmışlığı ile takdir ve ihanet görmüştür. Bu yönü ile yalnız kalmak akıllıca gelir.

Zeki Kadınlar İlgiden Bıkmıştır

Zeki Kadınlar İlgiden Bıkmıştır

Zeki ve güzelsiniz. Her yerde örneksiniz ve takdir görüyorsunuz. Zeki kadın özellikleri ile herkesi kedisine hayran bırakır. İlgi odağı olmak da bir yere kadar değil mi? İşte erkeklerin bu devamlı beklentili halleri zeki hanımları bıktırmıştır.

Dış Görünüşüne Hayran Erkeği Anlar, İç Dünyasına Aşık Olanı Bulamaz

Dış Görünüşüne Hayran Erkeği Anlar, İç Dünyasına Aşık Olanı Bulamaz

Zeki kadınlar erkeklerin sadece dış görünüşleri ile ilgilenmesinden hoşlanmazlar. İç dünyasını sevecek, ruhundan anlayacak adamı bekler. Ama nerede? Ne yazık ki zeki kadınlar daima bulundukları konum gereği yanlarında görünüş ve duruşlarından sebep yaklaşan erkekleri bulmuştur. Hele ki onun fikir ve görüşlerini anlamayan, aynı pencereden bakamayan erkeğe asla tahammül edemez.

Erkeklerin Kendisine Yaklaşım Sebebini Adı Gibi Bilir

Erkeklerin Kendisine Yaklaşım Sebebini Adı Gibi Bilir

Zeki kadınlar başarılıdır. Erkekler de bu zekayı kendi çıkarlarına kullanmaya bayılır. Bir ortamda yanındaki kadınla övünmeyi isteyen erkekler asla zeki bayanların tercih sebebi değildir. Zeki bir kadın erkeği gözünden tanır ve amacını anlar. Koluna takıp gösteriş yapacak erkeği değil onu olduğu gibi sevecek olanı ister ancak bulamaz.

Zeki Kadına Egolu Erkek Yaklaşır Olayından Sıkılmıştır

Zeki Kadına Egolu Erkek Yaklaşır Olayından Sıkılmıştır

Zeki kadın dik duruşludur demiştik. Onun da karşısına ancak yüksek egolu bir erkek çıkmaya cesaret eder. Ancak zeki bayanlar bilmiş erkekleri sevmezler, mütevazi olanlar da zeki bayanlara gitmezler olay burada kilitlenir 🙂

Zeki Kadınlar Tavizsizdir

Zeki Kadınlar Tavizsizdir

Zeki bir kadın kendisi için en uyumlu olan adayı ister ve bekler. En ufak uyuşmazlık da ilişkiye devam etmek onun için zaman kaybıdır.

Zeki Kadınlar da Aslında Sıradandır

Zeki Kadınlar da Aslında Sıradandır

Zeki kadınlar da insandır 🙂 Onlar da uykudan uyanınca yüzünü yıkar, sakarlık yapar ya da yemek yerken ağzını batırabilir 🙂 İşte zeki hanımların dışarıdan mükemmeliyetçi duruşu her anlamda bu beklentiyi geneller. İnsanlar onları sıradan hallerde kabul etmezler.

Zeki Kadınlar Yalnızken Fazla mı Mutlu Acaba?

Nihayetinde zekaları her şeye yeten ve her şeyi tek başına planlayıp yürütebilen kadınlardan bahsediyoruz. Neden yollarına engel çıksın ki? Onlar da aslında özgürlüklerinin kıymetini bilip bu yüzden yalnız kalmayı bir yandan sevmektedirler.

YENİ DÖNGÜ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Daha fazla Kadınca
Bakımlı Bir Kadın Olmanın Olmazsa Olmaz 7 Püf Noktası

Bakımlı ve güzel olmak kadınların adeta olmazsa olmazlarıdır. Bundan dolayı kadınlar bakımlı olmanın önemini çok iyi kavramış durumdadırlar. Peki, nasıl...

Kapat